Meble z kolekcji Kent zostały stworzone z myślą o miłośnikach prostego designu oraz praktycznych rozwiązań. Szlachetne klasyczne bryły mogą zdobić salony, pokoje gościnne, jadalnie oraz sypialnie, współtworząc elegancką aranżację domu.

Proste i eleganckie meble

Kolekcja Kent to bogactwo propozycji – pośród proponowanych mebli znajdą Państwo pojemne szafy z lustrem, praktyczne stoliki, podwieszane szafki, przeszklone witryny, komody duże oraz mniejsze czy ramę do łóżka. Różnorodność elementów pozwala na stworzenie zestawu dopasowanego do metrażu pomieszczeń oraz zapotrzebowania użytkowników. Meble Kent to także gwarancja solidności i wysokiej jakości wykończenia. Zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością meble pozostaną z Państwem na wiele lat, zdobiąc wnętrze. Polecana przez nas kolekcja zdobi już wiele domów naszych klientów, którzy cenią prostą elegancję oraz staranne wykonanie.

Szczegółowe informacje na temat kolekcji możecie Państwo uzyskać kontaktując się z naszymi doradcami. Opowiedzą Państwu o zaletach kolekcji i podpowiedzą, jakie elementy najlepiej sprawdzą się w Państwa domu.

kolekcje KENT